×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук вимагає, щоб програму співфінансування капремонтів у будинках почали реалізовувати вже цьогоріч

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук наполягає, щоб у Львові ще цього року почали реалізовувати програму Підтримки мешканців багатоквартирних будинків, яка передбачає співфінансування капітальних ремонтів містом і мешканцями.

«Щоб програма, яку ми ухвалили навесні, стала успішною, потрібно реалізувати два ключові моменти. Перший – максимально інформувати людей про саму програму і про те, як нею скористатися. За останні півроку я вже провів десятки зустрічей із мешканцями, з головами ОСББ, на яких разом із помічниками давали відповідні консультації. І такі зустрічі триватимуть надалі. Мешканці вважають цю програму потрібною, вони готові долучатися фінансово до ремонтів, ставати повноцінними господарями у будинках», - пояснює Веремчук.

Другий важливий фактор - фінансування програми з бюджету.

«Програма повинна повноцінно запрацювати. І ще цього року. Не треба говорити про брак грошей. Ми виділили гроші районним адміністраціям, частина з них – саме на вирішення проблем у житловому фонді. Це кошти, за які вже цього року можна проводити ремонти у будинках разом із мешканцями. Також  я наполягатиму, щоб у бюджеті на 2020 рік була закладена максимально можлива сума для співфінансування робіт. Нещодавно на прикладі Дрогобича переконалися, наскільки важливо дати лад житловому фонду. Ремонти потребують чималих грошей. Але справжня ціна питання – безпека і життя людей. Завжди потрібно діяти на попередження біди, а не чекати, поки грім ударить», - заявив Валерій Веремчук під час сесії ЛМР 19 вересня.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.