×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Правоохоронці нарешті зацікавилися розслідуванням справи ЛАЗу», - депутат Лопачак

Півроку тому керівник фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Маркіян Лопачак звернувся до правоохоронних органів з проханням відреагувати на ситуацію, що склалася довкола колишнього автобусного заводу, що на вулиці Стрийській, 45.

Зокрема, свободівець вимагав провести розслідування щодо незаконного перерахунку майже 25 млн. гривень коштів ЛКП «АТП-1» фірмі ТзОВ «Фінансова компанія Амадеус», наближеній до російського бізнесмена Ігоря Чуркіна. Цього тижня депутата вперше викликали для дачі свідчень.

«Нарешті розпочався рух і правоохоронці вивчають це питання. Ми сподіваємось, що цю, на нашу думку, змову Садового з Чуркіним доведуть у суді. І ці люди, що спричинили втрати з міської казни, понесуть за це законне покарання», - повідомив Маркіян Лопачак.

Наразі у справі тривають слідчі дії. Правоохоронці також розслідують законність зняття арешту з будівель заводу та демонтажу приміщень, що здійснюється без жодних дозвільних документів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.