×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Зупинись... Усвідом... Помолись…

На Меморіалі жертв політичних репресій комуністичного режиму 1939 – 1941 рр., що на Янівському цвинтарі у Львові, відкрили та освятили архітектурно-скульптурну композицію «Дзвін Пам’яті».

До участі у заході долучилися керівництво міста та області, небайдужі львів’яни, представники з різних країн світу, яких об’єднує Світова федерація українських жіночих організацій.

У події взяла участь депутатка Львівської міської ради Анна Мармуляк. Депутатка розповідає: «Шлях творення Меморіалу жертв репресій московського комуністичного режиму в Україні тривав майже 10 років. Врешті тепер настав той час, коли це святе місце, омите кров'ю нашого народу, не залишить байдужим жодного, адже останній елемент архітектурного ансамблю - Дзвін зайняв своє належне місце. Воля і життя людини безцінне.
Наш Дзвін пам'яті має бути в серці кожного патріота своєї держави, адже як нація ми зможемо рухатися вперед до розвитку і творити майбутнє лише з пам'яттю про минуле. ...Зупинись, усвідом..., помолись...
Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам! Бог і Україна понад усе!».  

У своєму зверненні до учасників церемонії відкриття міський голова Андрій Садовий подякував представницям Всеукраїнської ліги українських жінок, які були рушійною силою у процесі побудови Меморіалу – Надії Кохалевич, Мирославі Кушнір, Марії Петровій і депутатці ЛМР Анні Мармуляк.

«Меморіал, який є запізнілою даниною тисячам невинно убієнних священиків, монахів та монахинь, робітників, інтелігенції — усім українкам і українцям, яким у червні 1941 року судилось до дна випити криваву чашу московського комуно-більшовицького геноциду на землях Західної України», - зазначають організатори.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.