×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Заправка чи сквер?

«Нещодавно мені стало відомо, що компанія «ОККО», через дочірню фірму ТОВ «ВТП ЛАНГОРА» подала до Господарського суду Львівської області позов проти Львівської міської ради з вимогою визнати незаконною та скасувати ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010, №3723 «Про затвердження переліку та меж сквері Франківського району».

Про це інформує голова фракції«Українського об’єднання патріотів – «УКРОП» у ЛМР Ігор Телішевський.

«Ініціаторами цієї ухвали був я та фракція «Українського об’єднання патріотів – «УКРОП». Ця ухвала фактично узаконила сквер, який довгі роки там був та блокувала можливість будь-якого будівництва на його території, в тому числі й заправки, як цього хотіла компанія «ОККО». Ухвалу підтримали 49 депутатів міської ради», - зазначає депутат.

Проти будівництва заправки виступили місцеві мешканці, які й подали проект реконструкції скверу на конкурс Громадського бюджету міста та виграли.

Зараз суд постановив надати «ОККО» документи, які стали причиною ухвали про збереження скверу. Також заплановано підготовче судове засідання 3 вересня 2019 року, о 15:30, в приміщенні Господарського суду на вул. Личаківській, 128.

Ігор Телішевський запрошує усіх небайдужих відстояти сквер. «Ми не допустимо будівництво заправки на місці скверу, продовжимо боротьбу й надалі відстоюватимемо право громади у судах», - зазначає депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.