×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Маркіян Лопачак: «Підприємство, що будують неподалік Винник може зашкодити здоров'ю людей”

Керівник фракції ВО “Свобода” у львівській міськраді Маркіян Лопачак вимагає надати належно засвідчені дозвільні та інші документи, що підтверджують право на будівництво ТзОВ “Екран” заводу гарячого цинкування на прилеглій до міста Винники території.
Підприємство планує запрацювати на початку 2021 року. Мешканці Винників та сіл Лисиничі і Підбірці категорично проти цього будівництва. На думку громади, підприємство негативно впливатиме на здоров'я людей.
26 червня жителі Винників протестували проти будівництва заводу, оскільки споруду зводять на відстані всього півкілометра від найближчих житлових забудов. Відповідно до протоколу громадських слухань від 13 березня 2019 року щодо будівництва заводу, на них були присутніми лише 11 осіб, більшість з яких - представники замовника будівництва та органів влади.
Також місцеві мешканці стверджують, представники забудовника не надали належної інформації як поводитимуться із основними відходами виробництва і чи відповідають викладені у звіті оцінки впливу на довкілля (ОВД) фактичній забудові території. Окрім цього, поруч із будівництвом є водонасосна станція, яка перекачує воду із Золочева і забезпечує питною водою Винники і частково Львів.
“Зважаючи на це вимагаємо надати дозвільні та інші документи на будівництво заводу. Також вимагаємо перевірити відповідність фактичних будівельних робіт до вимог оцінки впливу на довкілля і забезпечити проведення повторних громадських слухань щодо зведення підприємства у всіх населених пунктах, що межуватимуть зі спорудою. А саме: у Винниках, Підбірцях, Лисиничах та Підгірному”, - наголосив керівник фракції ВО «Свобода» у львівській міськраді Маркіян Лопачак.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.