×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ви просили – ми зробили!

Світлофори, спортивні зали, належні дорожні розмітки та капітальні ремонти вулиць.  Депутат фракції БПП «Солідарність» Остап Доскіч показав новий підхід до ремонту вулиць. Тепер такі роботи не відбуваються без заміни каналізаційних і водяних мереж.

Остап Доскіч у своїй депутатській діяльності започаткував традиційну рубрику «просили-зробили». У вирішенні справ йому допомагають самі ж мешканці. Люди звертаються до депутата з проблемами району, а він сприяє їхньому вирішенню.

Зокрема, на День медика, під час привітання працівників нової амбулаторії на вул. Б. Хмельницького, мешканці Знесіння просили, аби безпосередньо на місці була можливість здачі крові. Тож, тепер у новій амбулаторії сімейної медицини можна здати загальні аналізи.

Остап Доскіч переконує, аби вирішення питань було результативним, основне їх не замовчувати:

«За декілька останніх років нам вдалося реалізувати чимало добрих справ. І ці позитивні зміни були реалізовані завдяки тісній співпраці із громадою мікрорайону Знесіння. Люди особисто телефонують мені, пишуть на особисту сторінку у Фейсбук. А отже є реальна можливість бути постійно в курсі подій в окрузі»

«На контролі» – ще одна добра традиція діяльності депутата. Ремонти вулиць – це той процес, який потребує постійного контролю. До прикладу, від початку ремонту по вул. Ребета, за словами Остапа Доскіча, аж до завершення дорожнього покриття - вулиця була під постійним його наглядом.
Під контролем й активне будівництво спортивного залу у СЗШ №7, завдяки цьому уся запланована робота виконується без затримок.

Крім того, Остап Доскіч є головою комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, а спілкуватися і стежити за результатами діяльності депутата, Ви можете у соціальній мережі Facebook.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.