×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Творимо добро разом з Лоло

Львівський «Охмадит» поповнився ще одним кольоровим дитячим куточком. Заслуга цьому - соціальний проект «Острівці радості від Лоло», який передбачає облаштування дитячих куточків у львівських медичних закладах.

Збір коштів проводиться методом продажу чудової дитячої книги «Пригоди акули Лоло». Ця добра казка спеціально написана для проекту, а за вилучені кошти відбувається закупівля меблів для дитячих лікарень.

Авторка проекту Уляна Пак запевняє, що створення кращої атмосфери для діток у медзакладах сприятиме їхньому одужанню.

«Кожна мама знайома з такою ситуацією, коли в очікуванні прийому до лікаря її дитина нудьгує, скаржиться, вередує. Ми придумали альтернативу гаджетам. Кольорові дитячі столики та кріселка, цікаві розмальовки -  все це умови для цікавого і веселого проведення часу в лікарні або очікування в поліклініці. Крім того, дитина матиме змогу спілкування з іншими  дітьми», - розповіла Уляна Пак.

Такі куточки максимально наближають дітей до домашніх умов, кажуть медики. Яскрава атмосфера, весело проведений час поборють психологічну тривогу у дітей.

Долучитися персонально до соціального проекту можливо, придбавши книгу «Пригоди акули Лоло» в організаторів - ресторані «36По» чи замовити через соціальні мережі, написавши Уляні Пак в особисті повідомлення.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.

.