×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Рясному офіційно відкрили новий сквер «Камʼянка»

7 липня у Рясному фестивалем і футбольним турніром для дітей офіційно відкрили новий сквер «Камʼянка», що на вул. Ожиновій, 5.

Історія «Камʼянки» розпочалася у 2017 році, коли за ініціативи голови екокомісії ЛМР, депутата фракції «Народний контроль» Ірини Оршак захаращена зелена зона у мікрорайоні отримала офіційний статус скверу.

Далі був не менш складний процес виділення коштів на благоустрій «Кам՚янки». За словами Оршак, хотілося, щоб сквер існував не лише на папері, а справді отримав доглянутий і гарний вигляд. І зараз важливо зберегти здобуте.

«Якщо ще рік тому сквер більше нагадував дикий лісок, то зараз його не впізнати. Встановили лавочки, прокладені доріжки і алеї, освітлення, сучасні дитячий і спортивний майданчики. На футбольному вже провели турнір між дитячими командами Камʼянки і Рясного. У результаті докладених зусиль отримали довершену чудову територію для відпочинку не лише мешканців мікрорайону Кам՚янка, а й усіх ряснянців», – розповідає депутатка.

За словами Оршак, від початку задуму хотілося, щоб сквер існував не лише на папері, а справді отримав доглянутий і гарний вигляд. І зараз важливо зберегти здобуте.

«Сквер – це не смітник» – пам’ятну екодошку саме з таким гаслом ми виготовили власноруч На цій ній помістили інформацію про шкідливі відходи, які люди найчастіше залишають у скверах після свого відпочинку – пластикова тара, металеві банки з консервів, упаковки від соку, ганчірки, жуйки, недопалки, скляні пляшки, навіть підгузки. До кожного виду відходів дали підписи з термінами їх розкладання. Подекуди це століття – століття шкоди для довкілля. Тож дошка на території «Кам՚янки» має стати своєрідним нагадуванням усім відвідувачам скверу: відпочив – не забудь прибрати за собою», - пояснила Ірина Оршак.

«Дуже приємно бачити, що на відкриття скверу прийшло дуже багато людей: дитячий майданчик уже наповнений малечею, до гойдалок навіть ставали у чергу. На футбольному майданчику провели турнір. Також у сквері місцева парафія відзначала храмове свято. Сквер  щойно відкрили – а він уже став центром місцевого дозвілля, відпочинку, зустрічей. І таких місць у мікрорайонах має бути щонайбільше. Дякую своїй команді, зокрема Ірині Оршак, яка вклала час, сили і душу, щоб у Рясному зʼявився такий чудовий сквер», - говорить керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.