×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові курсуватиме новий маршрут №57 до онколікарні

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні прийняв рішення про запровадження нового маршруту №57, який курсуватиме з вул.Польової, через центр міста і до онколікарні. Про це повідомила депутатка Львівської міської ради Любов Давидович.

«У місті Львові на вул. Гашека,2А розташований Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, в якому лікуються хворі люди з важкими недугами. Але, на жаль, щоденно сотні хворих та їх відвідувачів позбавлені можливості прямого доїзду до лікарні через відсутність прямого транспортного сполучення з онкоцентром. Протягом тривалого часу хворі люди добирались пішки до онколікарні, виходячи на вул. Стрийській і ще великий відрізок шляху йшли пішки. Минулої сесії  я звернулась із запитом, щоб туди запровадили новий маршрут. Тепер він з’єднує вул. Польову від Автостанції №2 через центр і доїжджає до самої лікарні», - розповіла Любов Давидович.

За інформацією ЛК АТП № 1, маршрут № 57 курсуватиме за таким маршрутом: вул. Польова — вул. Новознесенська — вул. Механічна — вул. Богдана Хмельницького — вул. В. Липинського — просп. В. Чорновола — пл. Торгова — пл. Князя Ярослава Осмомисла — вул. І. Гонти — пл. Данила Галицького — вул. Підвальна — вул. В. Винниченка — пл. Соборна — вул. І. Франка — вул. Зелена — вул. Шота Руставелі — вул. Стрийська — вул. М. Максимовича — вул. Стрийська — вул. Шота Руставелі — вул. Зелена — вул. І. Франка — пл. Соборна — вул. В. Винниченка — вул. Підвальна — пл. Данила Галицького — вул. І. Гонти — пл. Князя Ярослава Осмомисла — пл. Різні — просп. В. Чорновола — вул. В. Липинського — вул. Богдана Хмельницького — вул. Механічна — вул. Новознесенська — вул. Польова.