×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Кубок Сигнівки-2019! Є перший володар

П’ять шкіл Залізничного району впродовж двох днів боролися за головний футбольний трофей мікрорайону – Кубок Сигнівки. Першим його володарем стали учні 7 і 9 класів 68-ї школи.

Також у турнірі взяли участь юні футболісти із СЗШ 75, 77, 60, 15.

Змагання відбулися на щойно відкритому новому стадіоні біля 68-ї школи. Усі учасники турніру отримали грамоти й набори м’ячів для своїх шкіл. Призери також мають тепер нову форму та медалі. Окремо кожна команда-учасник отримала футбольні м’ячі від ФК «Львів». А головний трофей – Кубок Сигнівки – впродовж року зберігатимуть у школі-переможниці турніру.

«Кращого відкриття для стадіону, будівництво якого забрало чимало сил, годі й придумати. Ще рік тому на місці сучасного нового поля було голо й пусто. Я щасливий, що нам вдалося реалізувати цей проект. Але на стадіоні має бути футбол, мають бути змагання. Саме так у мене, мого колеги Валерія Веремчука, громадських активістів виникла ідея організувати Кубок Сигнівки», – розповідає депутат ЛМР, засновник турніру Тарас Ворко.

За його словами, спочатку планували провести змагання в травні, але втрутилася погода. Через затяжні дощі Кубок Сигнівки перенесли на червень.

«Плануємо проводити турнір щороку. Сам Кубок – перехідний. З кожним новим турніром його передаватимуть новому переможцеві», – пояснює Тарас Ворко.

«Сонце, спека, але всі учасники показали класний футбол. Хочу привітати свого колегу Тараса Ворка, який зробив усе можливе, щоб біля СЗШ №68 з’явився сучасний стадіон. Подяка директорові школи Павлу Гнусу, вчителям фізкультури, тренерам, які виховують справжніх бійців – зі спортивним характером, амбітних і націлених на результат. Також дякую організаторам Марії Ходак, Сергію Канюці. Бо такі змагання – це нагода для дітей показати себе, проявити свої таланти, мотивуватися й займатися улюбленою справою. Переконаний, що такі турніри треба проводити в кожному мікрорайоні», – прокоментував ще один співорганізатор Кубка Сигнівки-2019, керівник «Народної Самооборони» Львівщини, депутат ЛМР Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.