Версія для друку

Фракція «Народний контроль», яку очолює Веремчук, серед найкращих у ЛМР

Усі депутати фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді - Валерій Веремчук, Михайло Дідух, Віталій Свінціцький, Ірина Оршак, Тарас Ворко, Анна Мармуляк - отримали позитивні оцінки своєї роботи - 4-5 балів із п՚яти можливих.

Такими є результати щорічного моніторингу  діяльності депутатів Львівської міської ради у 2018 році, який здійснювався в межах кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» від громадянської мережі «ОПОРА».

Зокрема, в аналізі-моніторингу депутати фракції «Народний контроль» наводиться як приклад для інших щодо якості публічних презентацій звітів про свою роботу  у 2018 році.

Також «Народний контроль» - одна із найбільш дисциплінованих фракцій у міській раді. Відвідуваність пленарних засідань становить 95,6%. Наприклад, Валерій Веремчук, Тарас Ворко і Михайло Дідух відвідали усі засідання сесії у 2018 році. Окрім того, Валерій Веремчук, Михайло Дідух, Ірина Оршак, Тарас Ворко у переліку обранців із найкращими показниками відвідуваності профільних комісій, в яких працюють.

До найбільш активних депутатів ЛМР за кількістю виступів на сесіях, за результатами потрапили керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук та його заступник Михайло Дідух.

А ще Валерій Веремчук увійшов у невеликий перелік  із десяти депутатів, які отримали позитивну оцінку від незалежних експертів – журналістів, громадських активістів.

«Звісно, такий моніторинг – це сухі цифри і статистика, які не можуть сповна відобразити всю роботу депутатів та її ефективність. Але такий аналіз також дуже показовий і потрібний, щоб ми змогли переглянути деякі позиції, внести корективи для покращення своєї діяльності. Також моніторинг підтверджує, що наша фракція – це сильні індивідуально депутати, і водночас міцна, згуртована команда. Ми знаємо, для чого працюємо і як досягати позитивного результату», - коментує керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.