×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Кубок Сигнівки» переноситься! ОНОВЛЕНА ДАТА

У Залізничному районі відбудеться футбольний турнір між школами – «Кубок Сигнівки»

12-13 червня травня у Львові відбудеться І футбольний турнір між школами Залізничного району «Кубок Сигнівки-2019». У змаганнях візьмуть участь команди 7-х і 9-х класів ЗСШ №15, 60, 68, 75, 77.

Як розповідають організатори, нещодавно у Залізничному районі відновили стадіон СЗШ №68, тож саме до цієї події вирішили приурочити перший «Кубок Сигнівки». Мета турніру – популяризація здорового способу життя та активного відпочинку серед дітей і молоді.  

«Футбольний турнір між школами, можливість позмагатися між собою за Кубок – це додаткова мотивація займатися спортом. А ще це чудовий привід для учнів, які навчаються в  різних школах, познайомитися і налагодити комунікацію між собою. Відтак «Кубок Сигнівки» плануємо зробити традиційним і проводити щороку. Це перший шкільний турнір у нашому районі, тож віримо, що він стане популярним», – говорить одна із організаторів, громадська активістка Марія Ходак.

«Кубок Сигнівки» проводять при підтримці депутатів Львівської міської ради Валерія Веремчука і Тараса Ворка, управління сім’ї, молоді та спорту та управління освіти ЛМР. А також Федерації футболу Львівської області, Асоціації футзалу Львівщини, Федерації дворового футболу Львівщини, ФК «Львів».

12-13 травня.

СЗШ №68, вул. Дозвільна, 3.

Початок: 10:00.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.