×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З 1 липня маємо бачити чистий Львів, а не чути політичні заяви про блокаду, - Веремчук

Сьогодні, 6 червня, під час «години спілкування» із міським головою Львова керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук закликав Андрія Садового надати повну інформацію про готовність Львова з 1 липня самостійно вивозити сміття.

«Через 25 днів до виконавчих органів Львова повертаються повноваження з управління ТПВ З 1 липня місто сама дбатиме про чистоту на своїх вулицях. Тому я хочу чітко почути відповідь на питання: чи пророблена робота з перевізниками, чи переукладені договори з полігонами, які зараз приймають львівське сміття. А таких, наскільки мені відомо, двадцять. Львів՚яни вже в перші дні липня повинні бачити чисті вулиці, а не чути політичні заяви про блокаду», - заявив Веремчук.

Натомість, замість дати конкретну відповідь, міський голова вкотре розповів свою версію підпалу Грибовицького сміттєзвалище, активне блокування вивозу львівського сміття до укладання Меморандуму з ЛОДА. Мовляв, «якщо зараз будуть проблеми, то ми будемо бачити, хто їх нам створює».

«Я від осені намагаються дізнатися план дій Львова зі сміттям. І зараз знову жодної конкретики. Сподіваюся, спокій пана мера у цьому питання небезпідставний. І Андрій Іванович свідомий того, що вибори виборами, але він і досі відповідальний за все, що відбувається у місті, за комфорт львів՚ян. По-господарськи, без політики», - наголосив Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.