×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Експерти відзначили високу ефективність роботи депутатів фракції УКРОП у ЛМР

За результатами моніторингу діяльності депутатів Львівської міської ради, проведеного громадянською мережею ОПОРА, депутати фракції УКРОПу стали лідерами за показниками відвідуваності пленарних засідань сесії, участі у голосуваннях та кількості поданих депутатських запитів.

Так, за період з листопада 2017 року по листопад 2018, укропівці Ігор Зінкевич, Ігор Телішевський, Любомир Босаневич та Богдан Гула не пропустили жодного пленарного засідання сесії міської ради. Також всі члени фракції - Ігор Зінкевич, Ігор Телішевський, Любомир Босаневич, Богдан Гула та Іван Гринда стали лідерами за показником участі в голосуваннях серед усіх депутатів - 96,87%.

Крім цього, депутати УКРОПу відзначились високим показником подач депутатських запитів. Загалом, за період моніторингу, укропівці скерували 53 депутатських звернень.

За результатом експертного опитування науковців, громадських активістів та журналістів троє депутатів ЛМР з УКРОП - Ігор Зінкевич, Ігор Телішевський та Любомир Босаневич отримали найвищі оцінки за свою депутатську діяльність серед своїх колег у міській раді.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.