Версія для друку

Веремчук ініціюватиме створення спортивно-мистецького центру для дітей у Рясному

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук готовий ініціювати створення сучасного спортивно-мистецького центру для дітей у Рясному.

Зокрема, 28 травня депутат зустрівся із мешканцями мікрорайону Рясне-2. Під час розмови ряснянці поскаржилися на недостатню кількість закладів для розвитку і позашкільних занять дітей у районі.

За їх словами, на два мікрорайони – Рясне-1 і Рясне-2 – діє лише відділення Львівської музичної школи №7. Воно розміщене у невеликому приміщенні, де не вистачає місця для усіх дітей, які б хотіли у ній навчатися.

Тож ряснянці висловили пропозицію будувати у мікрорайоні не лише спорткомплекс, а при можливості поєднати його зі створенням мистецького центру, де діти могли б навчатися і живопису, і хореографії, відвідувати музичні класи.

«Це слушна ідея, бо знаю, що у Рясному справді діти не мають, де займатися творчістю. Тож зараз разом із мешканцями будемо готувати інформацію, якою є потреба мікрорайону у художніх, мистецьких закладах, гуртках, які класи для навчання потрібно відкривати. Після цього почнемо процес у міській раді. Потрібно шукати приміщення: чи під створення окремої повноцінної мистецької школи, а не лише відділення, чи, можливо, справді варто розглянути варіант будівництва її разом із спортивним комплексом, який у мерії обіцяють ряснянцям», – говорить Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.