Версія для друку

Якщо купуємо нові тролейбуси, то вже зараз треба вирішити проблему з водіями, - Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук вимагає, щоб профільні управлінці вже зараз підготували детальний план і графік випуску нових тролейбусів на маршрути і подбали про необхідну кількість водіїв для транспорту.

Під час сесії ЛМР він нагадав, що цього року Львів купує 50 нових тролейбусів «Електрон». Також нещодавно мерія уклала Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) на 50 млн євро для придбання 100 тролейбусів із автономним ходом. Утім, пригадуючи, що частина новопридбаних автобусів через брак водіїв і місяцями простоювали на території АТП-1, потрібно вже зараз запобігти можливому повторенню такої ситуації і з тролейбусами.

«Хочу переконатися, що велика партія нових тролейбусів - це не чергові «спонтанні» дорогі покупки для піару, а обдумані придбання на користь львів’ян. Щоб вони їздили як люди. Історія з автобусами, коли виявилося, що для них немає достатньо водіїв, не визначені  маршрути для їх запуску, не повинна повторитися. Нові автобуси стояли  на території АТП-1, а більшість львів’ян так і не відчули покращення в роботі громадського транспорту. Схожа історія і з берлінськими трамваями, частина яких залишається у депо. З огляду на це вимагаю детальної інформації про нинішню ситуацію з водіями тролейбусів: яка їхня кількість, чи проводиться набір нових працівників. А також прошу подати обґрунтований план і графік розподілення нових тролейбусів по маршрутах», - наголосив Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.