×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Андрій Пундор: «Нових красивих місць на Сихові і загалом у нашому місті з кожним роком ставатиме усе більше»

Тривають ремонтні роботи від школи №84 до вулиці Хуторівка, вздовж Червоної Калини, що на Сихові. Весна завершується і сихівчани хотіли б швидше бачити результат роботи. Андрій Пундор, також сихівчанин, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у ЛМР, аналізує процес облаштування алеї і  черговий етап роботи за останній тиждень.

  • Поміняні труби. Прокладається бруківка. Ця територія загалом – «транзитна» зона. Тут проходить за день кілька тисяч людей. І, звісно, їм, як і мені, зараз незручно і некомфортно рухатись і бачити всі ці розкопані дороги. Але Алея вже скоро почне «жити» і  виконувати своє «призначення»: стане ще одним простором не лише для пішохідного руху, але й простором для дозвілля, відпочинку і спілкування:  діти зможуть кататись тут на самокатах і велосипедах, пенсіонери зустрічатися для розмов на зручних лавочках, а в вечірній час тут запроектоване добре освітлення.
  • Андрію, чому досить довго тривають роботи?
  • Це пов’язано зі стратегічною метою: коли заміняємо те, що верху, мощення чи озеленення, думаємо про те, що знизу. Було б нерозумно почати таку велику реконструкцію, і не зробити одразу оновлення всієї мережі. Аби у випадку прориву старої труби не довелося перемощувати все знову. Тут великий шмат комунікацій – замінити їх потрібно часу і немало грошей. На щастя – найбільші роботи вже позаду і починаються роботи з «наведення краси».

 алеї 1.jpg1.jpg

  алеї 2.jpg2.jpg

  • Але зовсім поруч - в бік вулиці Зубрівської, біля Собору Святого Івана Хрестителя, – є алея, яка стала прикладом облаштувань, - запрошує подивитися на свій округ Андрій Пундор.

Раніше вона також вважалась «мертвою» транзитною зоною. За рік  – спільними зусиллями Сихівської  райадміністрацією, за кошти платників податків  - втілений добрий проект, який став реальністю: красива, зручна алея, яка не тільки тішить око, бо стала прикрасою мікрорайону, але й громадським місцем: тут призначають зустрічі, збираються на спільні свята і прогулюються з дітьми.

 алея1 (1).jpg1.jpg

  алея 3.jpg3.jpg

Сихів часто називають «Районом, котрий розвивається у Львові найпотужніше». Так справді є. Я впевнений –  нових красивих місць на Сихові і загалом у  нашому місті з кожним роком ставатиме усе більше!

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.