×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові триває боротьба за збереження скверу на вул. Героїв УПА

Депутат Львівської міської ради, голова фракції УКРОПу, Ігор Телішевський зареєстрував проект ухвали щодо збереження скверу по вул. Героїв УПА, 77. Проект скверу переміг минулоріч на конкурсі громадського бюджету міста, але через зволікання чиновників ризикує перетворитись на чергову заправку.

«Наша позиція однозначна – якщо громада вирішила, що на цьому місці повинен бути сквер то Львівська міська рада повинна прислухатись до думки львів’ян. Наша фракція зареєструвала проект ухвали «Про надання Франківській районній адміністрації дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Героїв УПА, 77 для збереження та використання скверу». Прийняття цієї ухвали дозволить у законний спосіб закріпити за територіальною громадою міста вільну земельну ділянку та, в майбутньому, дозволить реалізувати багатостраждальний проект громадського бюджету» – зазначив Ігор Телішевський.       

Боротьба за збереження скверу на перетині вул. Героїв УПА та Кульпарківської розпочалась ще у 2018 році. Громада мікрорайону виступає проти будівництва паливно-заправного комплексу на його місці. Саме це мотивувало мешканців подати документи та перемогти у програмі бюджетних ініціатив «Громадський бюджет».

На жаль, у місті не поспішають реалізовувати цей проект. Так, управління архітектури та урбаністики Львівської міськради стало замовником та фінансистом розроблення детального плану території, включно зі сквером, де запроектувало заправний комплекс.

Нагадаємо, 14 лютого цього року під час пленарного засідання Львівської міської ради голова фракції «УКРОП» зачитав запит до міського голови Андрія Садового з вимогою припинити маніпуляції щодо території скверу та надати доручення підготувати усі необхідні документи для реалізації проекту Громадського бюджету – «Облаштування громадського простору в сквері на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.