×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звання "Львів'янин року" сьогодні на урочистій сесії Львівської міської ради отримав полковник ЗСУ Євгеній Кураш

Звання "Львів'янин року" сьогодні на урочистій сесії Львівської міської ради отримав полковник ЗСУ Євгеній Кураш

Щороку Львівська міська рада  оголошує голосування за кандидатури для нагородження почесними відзнаками  громади міста Львова. Мешканці міста мають можливість віддати свій голос за певну кандидатуру у званні «Львів’янин року», «Почесний громадянин міста», «Шляхетна львівська родина». До Дня міста мешканці обирають львів’ян, які, на їх думку, є найбільш репрезентативними. У минулому  Почесними громадянинами міста стали  Мирослав Маринович, Марія Музичук, Роману Панченку, Марія Матвіїв та інші.

Нинішнє  нагородження стало особливо зворушливим.  Ось що каже Олена Пасевич, волонтер, депутат фракції «Самопоміч»:

- Це – дуже важлива нагорода. Бо звання «Львів'янин року» - це звання, яке дає розуміння  - що є в даний час пріоритетом для громади міста. І для мене дуже цінним є те, що і за голосуванням, і за визначенням комісії «Львів'янином року» названий полковник  Кураш. Про нього вже ходять легенди. Його називають Богом артилерії, за його голову  сепаратисти призначили винагороду у 400 тис. доларів. Але він і далі – повертається на фронт і забезпечує 100 відсоткове повернення бійців без втрат! І те, що львів’яни саме таку людину обирають «Львів’янином року», означає, що вони цінують і розуміють, завдяки кому сьогодні відбувається святкування Дня міста, зокрема. Коли весь зал встав і аплодував стоячи, дехто навіть зі сльозами в очах  – то це стало індикатором розуміння вагомості.        Я хочу щиро подякувати кожному за таке голосування і за таку підтримку.

 

Нагадаємо: Кураш Євгеній Юрійович, полковник Збройних Сил України, народився 2 лютого 1978 року у м. Суми. У 1995 році закінчив СШ № 25 (м. Суми) та вступив у військовий інститут артилерії при Сумському державному університеті, який закінчив у 1999 році. Військову службу розпочав з посади командира взводу гаубично-самохідної артилерійської батареї в/ч А0975 в смт.Перечин Закарпатської області. Пройшов службу на посадах командира батареї, начальника штабу дивізіону, командира дивізіону, начальника штабу військової частини. У 2005 році брав участь в українській миротворчій місії в Іраку. З 2014 року – заступник командира 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, яка дислокується у м. Львові.  Весною 2014 року пішов на Схід захищати суверенітет та  територіальну цілісність нашої держави. Дуже відповідальний, сміливий,  рішучий, він був і залишається прикладом мужності для своїх підлеглих. Має численні подяки від керівництва.

Євгеній Юрійович дуже хоче, аби українці, львів'яни, його сім'я: дружина, син і три доньки, мали можливість жити під мирним небом і бути щасливими у своїй, вільній і незалежній, країні.