×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Цього передвеликоднього тижня ще 10 родин учасників бойових дій АТО в будинку на Під Голоском, 22, отримали свої квартири

«Жодне благо не зменшить туги Мами за її сином. То лише спроба сказати "співчуваю" маленькими справами. Вручали ключі Мамам, чиї мужні Сини загинули у 2018 році. ...бо війна триває...» - прокоментувала подію волонтер, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у ЛМР Олена Пасевич.

Нагадаємо, Львів залишається єдиним містом в Україні, де на сьогодні сформована і апробована Комплексна програма підтримки наших Захисників Батьківщини, військовослужбовців, ветеранів російсько-української війни та їх родин. Це низка заходів соціального забезпечення інтересів учасників бойових дій та членів їх сімей, серед яких:

- відшкодування коштів на дороговартісне лікування;

-забезпечення житлом осіб з інвалідністю 3 групи внаслідок війни;

- надання одноразової матеріальної допомоги кожному ветерану бойових дій на сході України.

Окремий напрямок Програми, яка успішно діє у Львові, -  це підтримка діючих військовослужбовців та військових частин з постійним місцем дислокації у Львові.

«Ми усі розуміємо, що це виконання функцій держави і вже вкотре звертаємося до уряду та Верховної ради України з наполегливою пропозицією поширити успішний досвід запровадження львівських програм захисту інтересів учасників бойових дій та членів їх сімей на всю Україну шляхом внесення відповідних змін у законодавство України», - додає Олена Пасевич.  А колега по фракції Юлія Хомчин доповнює:  «Якщо практика працює і змінює якість життя груп, на які скеровані зусилля та ресурси, досвід таких речей варто масштабувати та поширювати. Добро примножувати, за зло карати. Формули одвічні і прості».

Вже сьогодні депутат Олена Пасевич  скерувала офіційне звернення до голови Верховної Ради України та Прем’єр Міністра України з проханням внести зміни до Закону про соціальний захист військовослужбовців та ветеранів. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради