×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді: «Команда міського голови блокує проект ухвали щодо доплат військовим-контрактникам»

Сьогодні, під час чергової сесії Львівської міської ради керівник фракції ВО «Свободи» Маркіян Лопачак звернувся щодо грубих порушень візування ухвал з боку міської ради та міського голови. Зокрема, мова йде про ухвалу, співавтором якої є Маркіян Лопачак.

Проект ухвали передбачає введення доплат військовослужбовцям-мешканцям міста Львова у розмірі 25 тисяч гривень з бюджету у разі підписання контракту на проходження військової служби у Збройних силах України строком від трьох років.

   «4 квітня 2019 року я та депутат Львівської міської ради Петро Адамик зареєстрували «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова». Відповідна посадова особа міської ради зобов'язана завізувати проект ухвали протягом трьох робочих днів з дня його отримання до розгляду.

Проте, з 18 квітня 2019 року цей проект ухвали, фактично заблоковано Львівським міським головою та з грубим порушенням процедури візування не повернуто авторам ухвали без будь-яких пояснень» - заявив Маркіян Лопачак.

 Свободівець вимагав негайного розслідування щодо цього правопорушення.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.