×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція ВО «Свобода» у ЛМР вимагає накласти арешт на незаконно відчужене приміщення ЛАЗу

З такою вимогою звернувся керівник фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак під час чергового пленарного засідання.

Як заявляють свободівці, у єдиному реєстрі прав на нерухоме майно станом на сьогодні право власності на приміщення Львівського автобусного заводу, площею понад 20 тис. кв. м. зареєстровано за невідомими особами у незаконний спосіб. Окрім того, є факти створення ще однієї фірми-прокладки для виведення коштів з бюджету на користь російського олігарха Ігоря Чуркіна.

  «В нас є усі підстави вважати, що за рішенням керівника ЛК «АТП-1» було здійснено проплату понад 20 мільйонів гривень з бюджету для іншої приватної компанії - ТОВ "Фінансова кампанія Амадеус", яка діє в інтересах одіозного російського олігарха Ігоря Чуркіна та за змовою з посадовцями Львівської міської ради організувала фінансову схему виведення коштів з міського бюджету таким чином, аби уникнути сплати заборгованостей перед колишніми працівниками Львівського автобусного заводу та державними органами, які постраждали внаслідок дій власника майнового комплексу ЛАЗу», - пояснив Маркіян Лопачак.

Нагадаємо, минулого пленарного засідання члени фракції ВО «Свобода» у ЛМР вже звертались з вимогою пояснити причини демонтажу головного корпусу ЛАЗу. Відповідь досі не надійшла.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.