Версія для друку

Лікарні Львова і Тернополя отримали медичні ліжка з Бельгії

Волонтери доставили з Бельгії чергову велику партію гуманітарного вантажу для медичних закладів – 37 багатофункціональних ліжок.

Як розповів депутат ЛМР, керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР,  керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, сьогодні 16 ліжок передали в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. Ще 11 ліжок отримає Львівська обласна інфекційна лікарня, а 10 відправлять до Тернополя.

«Одне ліжко коштує близько 3 тисяч євро. Тому така велика партія ліжок – це суттєва підтримка матеріальної бази наших лікарень. Тим паче, ми знаємо, що сьогоднішні фінансові можливості нашої медицини доволі обмежені. Саме для того, щоб підтримати наші лікарні, забезпечити комфортні умови для лікування пацієнтам, ще п’ять років тому ми започаткували гуманітарну програму Міжнародного допомогового комітету. Наші європейські партнери збирають і безкоштовно передають до Львова медичні меблі, обладнання, техніку, а волонтери забезпечують перевезення і розмитнення », – пояснює Веремчук.

За словами депутата ЛМР Валерія Веремчука, упродовж року волонтери доставляють з Європи і передають до лікарень допомоги загальною вартістю майже 100 мільйонів гривень (для порівняння, медицина у Львові з міського бюджету розвитку отримує лише близько 60 млн грн). Зокрема, у середині березня велику партію медичних меблів волонтери доставили у Винниківський госпіталь.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.