×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Маркіян Лопачак: «Необхідно провести негайний аудит ЛКП «Збиранка» затримання на хабарництві його керівника»

«Фракція ВО «Свобода» у ЛМР вимагає невідкладно провести аудит ЛКП «Збиранка» з метою перевірки використання бюджетних коштів після затримання на хабарництві його керівника Віталія Пугача.

1 квітня 2019 року співробітники Управління СБУ у Львівській області викрили на хабарі директора одного з комунальних підприємств Львівської міської ради ЛКП «Збиранка» Віталія Пугача.

За інформацією служби безпеки посадовець організував незаконну схему з  фіктивного постачання вапна, яке мало використовуватись для роботи станції очистки Грибовицького сміттєзвалища та вимагав у місцевого підприємця 4,7 млн грн за визнання його переможцем тендеру та підписання з ним договору поставки вапна з фальсифікацією бухгалтерської документації.

Протиправні дії Віталія Пугача могли призвести до виникнення непоправних наслідків та заподіяти значної шкоди екологічній безпеці. За фактом затримання відкрито кримінальне провадження. Слідчі дії тривають».

«Окрім того, що хабарництво з боку посадової особи такого рангу – це ганебно, це ще й могло призвести до непоправних наслідків для процесу рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. До того ж, немає жодної гарантії, що насправді сума оборудки не була більшою. Саме тому ми наполягаємо на проведенні негайного аудиту ЛКП «Збиранка» та перевірці залучення усіх бюджетних коштів» - наголосив керівник фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Маркіян Лопачак.

Прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.