×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Бути українцями, а не хохлами! Фракція Української Галицької Партії у ЛМР закликала підтримати Порошенка у другому турі

Сьогодні, 4 квітня, під час засідання сесії Львівської міської ради керівник фракції Української галицької партії Тарас Чолій зачитав заяву із закликом до політичних сил об’єднатися та підтримати у другому турі чинного Президента України Петра Порошенка. 

Повний текст заяви:

Як і п’ять років тому, сьогодні ми опинилися на роздоріжжі. Де і як ми хочемо жити? В Малоросії чи в Україні?

Ми обрали складний шлях боротьби. І нам вдалося перемогти не лише внутрішнього ворога, але й стримати військову агресію ворога зовнішнього - Росії. Саме ми, щоденною працею в тилу та на фронті боролися за те, аби бути українцями. За цей час вперше в історії Української держави відбулися тектонічні зміни, які щораз дужче відривають нас від “русского міра”.

 Та ми помиляємося, якщо думаємо, що ці процеси незворотні. Ми так і не вбили найстрашнішого ворога у собі - радянську постколоніальну свідомість, байдужість та недостатнє розуміння процесів державотворення. Але найбільш неприємним є той факт, що сьогодні українці самі готові зруйнувати свою державність, асоціюючи всі негаразди виключно з діяльністю української державної влади.

 Як і 100 років тому, через розбрат ми можемо зазнати поразки. І ціною цією поразки буде не лише реванш проросійських, олігархічних чи популістичних сил - ціною цієї поразки може бути втрата суверенності та незалежності України.

 У цій ситуації слабкі ще інститути нашої держави можуть не встояти перед загрозою.  Ми розуміємо, що війна йде не тільки на Сході, вона триває і всередині нашої держави. Це війна за наше минуле, сучасне та майбутнє. Це війна за нашу національну ідею, наш рух до цивілізації, наших героїв, та, врешті, за наше право бути українцями, а не хохлами. І ми маємо цю війну виграти!

Тож в умовах, які склалися, Українська Галицька Партія закликає всіх об’єднатися та підтримати у другому турі виборів чинного Президента - Петра Порошенка.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.