×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція ВО «Свобода» у ЛМР: «Вимагаємо публічної пояснень, хто дав дозвіл на демонтаж головного корпусу ЛАЗу»

Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді вимагає надати публічних пояснень щодо початку зовнішніх ремонтних робіт на фасаді головного корпусу Львівського автобусного заводу.

«Як стало відомо, на вул. Стрийській, 45 станом на сьогодні проводять будівельні роботи із демонтажу будівлі головного корпусу колишнього ЛАЗу. Проте, немає жодної публічної інформації про дозволи на такі роботи, їхню безпечність та відповідність будівельним нормам і правилам. Ми вимагаємо пояснень» - заявив керівник фракції ВО «Свобода» у ЛМР Маркіян Лопачак.

Нагадаємо, що 15 лютого 2018 року та 22 березня 2018 року Львівська міська рада прийняла ухвали, згідно з якими зарезервувала для потреб міста увесь комплекс ділянок колишнього автобусного заводу, а також передбачила необхідність проведення інвентаризації всіх об’єктів нерухомості на цих ділянках.

«На сьогодні є незрозумілим, яким чином будівельні роботи у ЛАЗі узгоджуються із реалізацією ухвал міської ради 15 лютого та 22 березня 2018 року», - додав Маркіян Лопачак.

 Прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.