×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звіт Мельника Юрія Миколайовича

Юрій Мельник – голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» ЛМР

Голова постійної комісії із питань комунальної власності до 27.12.2018 р., відтепер - член постійної комісії з планування бюджету і фінансів.

Освіта – вища: у  1999 році закінчив Львівську комерційну академію, юридичний факультет.

Професійна діяльність:

Виконавчий директор Адвокатського  об’єднання «Павленко і Партнери», адвокат

2001-2002– ТзОВ «Фінансова компанія «Декра»;

1999-2001– адвокатське об’єднання «Павленко, Стаценко і Осінчук», помічник адвоката.

Член політичної партії Об’єднання «Самопоміч».

 

Моя робота Голови фракції, як і усіх депутатів фракцій «Об’єднання «Самопоміч» ЛМР,  базувалась на безпосередньому спілкуванні з виборцями-мешканцями.

Однією із важливих форм спілкування є прийом громадян за місцем проживання та у трудових колективах. Прийом громадян Шевченківського району міста Львова відбувався у відповідності до затвердженого графіку – щомісяця за адресою: вул. Мазепи, 11 (ЛКП «Балатон – 409»), в сумі – 12 разів у 2018 році.

Більшість звернень громадян стосувалось питань соціального захисту, а саме – надання матеріальної допомоги на лікування, допомоги пенсіонерам, багатодітним сім’ям. Також  - питання благоустрою, прибудинкових територій і дитячих майданчиків.

Всі звернення я вирішував за практичної участі  в межах наданих депутатських повноважень та чинного законодавства, а також наданні відповідних консультацій для вирішення порушених питань. Також до мене, як до  досвідченого юриста,  часто зверталися із питаннями юридичного характеру, які виникали у мешканців з приводу проблем, котрі в них виникали в органах державної влади. 

 Як депутат і голова фракції я здійснював свої депутатські повноваження через постійну активну участь у діяльності Львівської міської ради.  А також через активну роботу в постійні комісії з питань фінансів і планування бюджету та комісії комунального майна , зокрема, брав участь у здійсненні  контролю за дотриманням умов договорів оренди, приватизацією та відчуженням майна територіальної громади м. Львова, об’єктів спільної власності;  розглядав та подавав на розгляд ради пропозиції про доцільність, порядок та умови відчуження комунального майна, об’єктів спільної власності, перелік об’єктів, які не підлягають приватизації, проекти програм приватизації, брав участь у організації контролю за виконанням цих програм; розглядав питання про передачу об’єктів у власність територіальної громади м. Львова з інших форм власності та прийняття рішень про передачу об’єктів з комунальної в інші форми власності, а також рішень про придбання об’єктів права власності.

У планах на 2019 рік – робота над подальшим розвитком та благоустроєм нашого міста та кожного львів’янина.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.