×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ручний режим вирішення проблем потрібно замінити інтегрованим розвитком Львова, – Веремчук

Нинішній стиль управління у Львові, коли проблеми вирішуються в ручному режимі, потрібно замінити стратегією інтегрованого розвитку міста.

Таке переконання висловив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук у програмі «Великі перемовини» на «Першому західному».

За словами депутата, жодна із важливих проблем міста не вирішується комплексно, а через «затикання дір». Наприклад, розпродали одні автобуси. Потім місто було змушене купувати за 600 млн грн нові, щоб львів’яни не стояли на зупинках. Придбали автобуси – тепер шукають водіїв, бо транспортом нема кому керувати.

«Це ручним механізм вирішення проблем, де найбільше горить. Натомість в Європі обрали інший шлях – інтегрований розвиток міста, що передбачає комплексний підхід до будь-яких міських питань», – пояснив він.

Також повідомив, що зараз у Львові також почала працювати робоча група, яка напрацьовує інтегрований розвиток саме для нашого міста.

«Інтегрований розвиток міста охоплює всі важливі сфери – транспорт, громадські простори, робочі місця. А ще такий підхід передбачає чітке планування, коли, перш ніж щось робити, потрібно продумати стратегію дій, отримати розуміти, який ресурс для цього потрібен і чи маємо його. Якщо ж якась справа розпочинається, то доводиться до кінця», – розповів Валерій Веремчук.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.