×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звіт депутата Львівської міської ради Телішевського Ігоря Зіновійовича за 2018 рік

Телішевський Ігор Зіновійович – обраний депутатом Львівської міської ради VIІ скликання, голова фракції «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

Діяльність депутата спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, збереження історичного середовища та історичних пам’яток міста.

Упродовж 2018 року проведено 33 прийоми громадян, на яких побувало понад 600 людей.

Ініціював громадські слухання щодо незаконних забудов на таких вулицях: Петлюри, Ржегоржа, Малоголосківській. Активний учасник робочої групи з напрацювання вирішення проблеми мешканців вул. Під Голоском, На нивах, Малоголосківської.

Подав понад двадцять звернень до ПАТ «ЛьвівГаз» щодо здійснення перерахунку незаконно встановлених граничних норм за газопостачання, встановлення індивідуального газового лічильника та недопущення встановлення загальнобудинкових лічильників у місті. Домігся встановлення індивідуальних газових лічильників у десяти житлових багатоповерхових будинках.

Ініціював та домігся прийняття ухвали ЛМР «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку». Відповідно до цієї ухвали встановлюється безкоштовний проїзд для дітей (учнів) шкільного віку у м. Львові: на автобусних маршрутах загального користування – протягом навчального року за винятком літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах;  в електротранспорті м. Львова – протягом року.

Ініціював громадські слухання щодо недоцільності підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс».

Ініціював електронну петицію щодо недопущення підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті м. Львова без суттєвого покращення якості. Ця петиція набрала необхідну кількість голосів і була розглянута на сесії Львівської міської ради.

Ініціював ухвалу «Про недопущення громадсько-політичної діяльності та політичної агітації у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова», котру спільно з ГО «Батьківська рада Львівщини» було зареєстровано у Львівській міській раді» та яка не була підтримана 20.09.18.

 Першим порушив питання про повернення у комунальну власність приміщення по вул. Короленка, 7 для передачі його на баланс управління освіти та використання у навчальних цілях.

Порушив питання та домігся не виключення ЛКП «Львівводоканал» сіл з депресивної лійки Плугівського водозабору Золочівського району. 

 За ініціативи депутата було замінено покриття та замощена нова бруківка біля статуї Діви Марії на проспекті Свободи. 

 Ініціатор внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік у частині збільшення фінансування для працівників дошкільних навчальних закладів.

 У 2018 році відбулося 32 засідань комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, на яких було розглянуто 1109 питань, а також проведено 5 виїзних засідань. Основною проблемою, пов’язаною із діяльністю комісії, залишається і надалі недофінансування охорони історичного середовища м. Львова, а також хаотична забудова м. Львова.

 Важливим напрацюванням комісії  архітектури, містобудування та охорони історичного середовища було напрацювання комплексної схеми розміщення малих архітектурних форм, а також ухвала щодо демонтажу незаконних літніх майданчиків.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.