×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція ВО «Свобода» у ЛМР підтримала ініціативу щодо повернення стадіону «Торпедо»

Львівська «Свобода» підтримала ініціативу з повернення в користування громадою стадіону «Торпедо». Про це заявив керівник фракції ВО «Свобода» у ЛМР Маркіян Лопачак.

«Наступного пленарного засідання я підготую запит стосовно ситуації, яка привела до історії зі стадіоном «Торпедо». До 2007 року базар «Торпедо» знаходився по вулиці Золотій. В 2007 році під ринок виділили ділянку на вул. Кукурудзяній. Відповідно, територію стадіону «Торпеду» мали повернути місту задля відновлення спортивної інфраструктури. Наскільки мені відомо, це була ініціатива чинного міського голови. Сам стадіон знаходився під заставою. Відповідно, недобросовісні підприємці, за мовчазної згоди міського голови,  отримують нові земельні ділянки для провадження своєї діяльності, натомість місто втрачає землю, адже в момент передачі стадіону було замовчено, що він знаходиться під заставою. Через недбалість місто втратило двічі: земельну ділянку , площею 1,5 га і тепер цей стадіон ми повинні викупляти за 7,5 млн грн» - пояснив Маркіян Лопачак.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.