×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: «Львівелектротранс» приховує результати свої діяльності

Голова фракції «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» у ЛМР  вимагає від підприємства оприлюднення детального звіту по доходах і витратах за минулий і позаминулий роки також, а також хоче бачити публічний звіт про роботу від керівника ЛК АТП№1 п. Ореста Хамули.

Відповідний запит до міського голови Ігор Телішевський озвучив на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради.

«У квітні 2017 року Виконавчим комітетом, Львівської міської ради було прийнято рішення про підвищення вартості проїзду в електротранспорті міста Львова із трьох до п’яти гривень, - йдеться у зверненні. - Під час презентації розрахунку нового тарифу керівництвом ЛКП «Львівелектротранс» було озвучено, що новий тариф впроваджується на основі розрахункового річного бюджету ЛКП «Львівелектротранс» в сумі майже півмільярда гривень і розрахункового пасажиропотоку майже у 100 млн. пасажирів.
До 2017 року ЛКП «Львівелектротранс» щорічно подавало статистику своєї фінансово-господарської діяльності у профільну асоціацію «Укрелектротранс» і ці дані публікувалися на сайті цієї асоціації. Вони давали можливість порівняти результати фінансово-господарської діяльності ЛКП «Львівелектротранс» і інших підприємств галузі. На жаль, у 2018 році підприємство не надало інформації про свою фінансово-господарську діяльність у 2017 році в асоціацію «Укрелектротранс». Така ж ситуація триває і у 2019 році – на сайті «Укрелектротрансу» досі доступні дані про діяльність підприємства за 9 місяців 2018 року. Вважаємо цей факт свідомим приховуванням результатів діяльності ЛКП «Львівелектротранс»"

 Крім того, Ігор Телішевський вимагає оприлюднити фінансово-економічні показники діяльності Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1.

 «В першу чергу це такі показники, як загальний обсяг витрат підприємства в 2018 році, загальний обсяг доходів підприємства від реалізації проїзних документів, загальний обсяг коштів, які ЛК АТП № 1 отримало в якості компенсації витрат на безоплатне перевезення пасажирів-пільговиків, а також про обсяг коштів, які підприємству було перераховано в якості поповнення статутного капіталу та розміри цього статутного капіталу на 31 грудня 2017 року і 31 грудня 2018 року, - уточнює Ігор Телішевський. - А особливо наполягаю на оприлюднені кількості пасажирів, яка була перевезена автобусами ЛК АТП №1 за 2018 рік та даних про виконану транспортну роботу. І ще дуже хочеться дізнатись, скільки автобусів знаходяться в експлуатації на підприємстві внаслідок підписання договору фінансового лізингу. Для цього ми вимагаємо також публічного звіту про роботу від керівника ЛК АТП№1 п. Ореста Хамули у сесійній залі Львівської міської ради».

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.