×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція ВО «Свобода» у ЛМР переконала депутатську більшість проголосувати питання подальшої роботи «Просвіти» у Львові

На черговій сесії Львівської міськради, під час розгляду питання про списання заборгованості Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта»  ім. Т. Шевченка, керівник фракції ВО «Свобода» Маркіян Лопачак наголосив на необхідності спрощення процедури орендної оплати для ряду організацій патріотичного спрямування.

«У нас є лише кілька організацій патріотичного спрямування, які є неприбутковими, не мають змоги сплачувати орендну плату і десятиліттями використовують майно у Львові, працюючи на розбудову культурної сфери у Львові. «Просвіту» однозначно треба підтримати. Система, яка діє зараз – недоцільна : нараховується оренда за користування приміщеннями, яка закладається в бюджеті розвитку. Представники «Просвіти» пишуть заяви, які проходять безліч комісій Львівської міськради, готується нова ухвала і лише тоді списуються ці кошти. Доцільніше, одразу ж розробити перелік таких організацій,  встановити для них символічну орендну плату на рік, аби спростити бюрократичну процедуру. А вже по закінченню річного терміну оцінити їх роботу і, відповідно, продовжити оренду для них» - наголосив Маркіян Лопачак.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.