×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські вулиці ремонтують, аби ремонтувати,

А не для того, щоб місто ставало зручнішим для людей. Попри те, місто голосно декларує доступність для людей з інвалідністю та дітей. Так вважає депутатка від Української Галицької Партії у ЛМР Юлія Гвоздович, яка ініціювала програму «Львів дружній до дітей». Минулого року, разом з матерями ГО «Батьки в дії», Юлія Гвоздович перевірила на доступність щойно відремонтовану частину вулиці Личаківської. Круті схили, на яких взимку можна скрутити шию, відсутність поруччя і пандусів, сходинки - все це перешкоджає, і навіть загрожує дитячим та інвалідним візкам, людям похилого, зрештою, і всім львів’янам.

“Ще на етапі реконструкції Личаківської, я подавала депутатські звернення: вимагала врахувати інтереси всіх груп населення, зробити меншими схили та облаштувати поблизу школи №63 пологий підйом та поруччя. Вже більше півроку львів’яни обходять крутий спуск та підйом біля стадіону «Скіф» по газону”, - каже Юлія Гвоздович.

Депутатка заявляє і про перевитрату матеріалів під час реконструкції вулиці. За результатами геодезичних вимірювань від 19 лютого 2019 року, природній кут нахилу Личаківської поблизу будинку №171 дозволяє встановлення звичайного пандусу. А для побудови зигзагоподібного пандусу додатково використали близько 100 м² тротуарної плитки, 100 метрів бордюрів та десятки метрів перильних огороджень.

Все це Юлія Гвоздович просить переробити, відповідно до чинних вимог та оновлених ДБН. А матеріали, які точно залишаться (плитку, бордюри та частину перильних огороджень), - використати для облаштування якісного та зручного проходу поблизу стадіону «Скіф».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.