×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

За ініціативи фракції «Народний контроль» у ЛМР керівники фракцій ЛМР підтримали заяву про чесні вибори Президента

Фракція «Народний контроль» у ЛМР ініціювала спільну заяву керівників фракцій Львівської міської ради про підтримку ініціативи «За чесні вибори», яку підписали кандидати в Президенти України Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко, Олександр Шевченко та мер Львова Андрій Садовий.

Текст заяви під час сесії ЛМР сьогодні, 11 березня, озвучив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук. Під заявою також підписалися керівники фракцій у Львівській міській раді «Громадянська позиція», «Самопоміч» та «УКРОП».

Зокрема, у заяві наголошують на необхідності консолідувати зусилля для протидії фальсифікації виборів Президента та захисту вільного і чесного волевиявлення громадян України.

 Повний текст заяви  депутатів Львівської міської ради

 

Ми, депутати Львівської міської ради   усвідомлюючи, що основою  демократичного суспільства є вільні демократичні вибори; розуміючи важливість забезпечити демократичний шлях розвитку України; об’єднуємо наші зусилля для протидії фальсифікації виборів та захисту вільного і чесного волевиявлення громадян України.

Сьогодні чесність і прозорість виборів знову знаходиться під загрозою. Численні факти свідчать про те, що можливим є масштабне спотворення результатів виборів.

Фальсифікації результатів виборів, силовий тиск можуть призвести до хаосу, втрати Україною суб’єктності. Україна ризикує зійти з демократичного шляху розвитку та втратити європейський вектор інтеграції.

Ми підтримуємо ініціативу «За чесні вибори», яка, була підписана кандидатами в Президенти Анатолієм Гриценком, Андрієм Садовим, Юлією Тимошенко, Олександром Шевченком та іншими, і  яка  покликана захистити право українців на чесні вибори і, як наслідок, захистити демократичний шлях розвитку України.

Ми закликаємо також кожного громадянина України не дати втягнути себе у процес фальсифікації виборів. Ми також звертаємось до наших міжнародних партнерів із закликом допомогти захистити вільний вибір українського народу. Ми разом повинні зробити усе, щоб кожен фальсифікатор, від найбільш високопоставленого до рядового виконавця, був названий публічно і був справедливо покараний за співучасть у злочині.

Всі спроби сфальсифікувати вибори в Україні завжди закінчувалися трагічно для тих, хто намагався це зробити. Це не вдасться нікому зробити і зараз. Україна – не Росія.

Ми докладемо всіх зусиль щодо захисту права громадян України на чесні вибори та демократичного шляху розвитку країни.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.