×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ще одне врятоване життя

У Львові, у «Вікні життя», яке діє при КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» , залишили хлопчика, якому ще немає й місяця. Немовля здорове і вже перебуває у надійних руках медиків.

«Це вже п’ята дитина, яку залишили у „Вікні життя“ за два роки, - повідомив головний лікар закладу Дмитро Квіт. - Те, що створили це вікно, вважаю черговим кроком до формування у суспільстві поваги до людського життя, щоб дітей не викидали, а давали їм шанс на життя».

А у соцмережах люди дякують депутатові Львівської міської ради від фракції «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» Любомирові Босаневичу. Саме він домігся того, що у березні 2017-го року в дитячій лікарні на вул. Пилипа Орлика, 4 запрацювало рятівне «Вікно життя».

«Я радію, що спільно з управлінням охорони здоров’я міста та лікарями ми зробили цю добру справу, - каже Любомир Босаневич. - Все ж для жінки, яка опинилася в критичній ситуації, краще віддати дитину під опіку держави, аніж піти на злочин і позбутися її. Сподіваюся, у цієї дитинки, як і чотирьох врятованих раніше, все складеться добре, вони знайдуть турботливих прийомних батьків і будуть щасливими у житті».

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.