×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: «Дискусії Садового та Синютки можуть призвести до сміттєвого колапсу, заручниками якого стануть жителі міста»

12 березня депутати Львівської обласної ради планують розглянути питання розірвання угоди про вивіз та утилізацію сміття між Львівською міською радою та областю. Так виглядає, що вже з 1 квітня 2019 року Львів знову потопатиме у смітті.

На жаль, наслідком полум’яних дискусій між мером Львова Андрієм Садовим та головою обласної адміністрації Олегом Синюткою і головою обласної ради Олександром Ганущиним може стати сміттєвий колапс у Львові. Жителі міста фактично стають заручниками ситуації, коли мер міста та представники владної вертикалі з’ясовують між собою стосунки, а болюче і невідкладне питання про вивіз сміття «зависає у повітрі».

«Депутати Львівської міської та обласних рад від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» не підтримують запропонованої обласною владою зміни до угоди про вивіз та утилізацію сміття, - каже голова фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді Ігор Телішевський. - Адже таке рішення може спровокувати «грибовицьке сміттєзвалище» у всьому Львові. Тому закликаємо обласну владу до мудрих та виважених кроків, які би показали львів’янам дорослу позицію державних мужів - на противагу абсолютній неспроможності міської влади хоча б на півкроку просунутись у вирішенні сміттєвої проблеми, що тяжіє над Львовом ось уже багато років».

"Що візьме гору: відповідальність, турбота про місто і його жителів чи амбіції? Питання залишається відкритим", - каже депутат.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.