×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Інститут стратегії культури разом з польськими партнерами створять платформу для операторів культурного та креативного сектору

Інститут стратегії культури (Львів) та Strefa Kultury Wrocław (Зона Культури Вроцлав – укр.) уклали 14 лютого меморандум про співпрацю.

Відтепер команда Інституту стратегії культури, створеного Львівською міською радою для сприяння реалізації затвердженої стратегії культури Львова 2025, спільно з командою Strefa Kultury Wrocław, яка діє у Вроцлаві з 1990 року і була координатором програми Вроцлав – Культурна столиця Європи 2016, працюватимуть над створенням спільної українсько-польської навчальної платформи для операторів культурного та креативного сектору.

За словами керівника Інституту стратегії культури, депутатки ЛМР Юлії Хомчин, окрім різноманітних програм підвищення кваліфікації, платформа забезпечуватиме  покращення комунікації між культурними ініціативами.

«Нам важливо переймати досвід сильних та спроможних інституцій культури, творячи власну. Крім різноманітних програм підвищення кваліфікації, які включатимуть лекції, майстер-класи, воркшопи, лабораторії, сесії, культурологічні дослідження та конференції, платформа забезпечуватиме  покращення комунікації та співпраці між культурними ініціативами та інституціями обох країн. А також сприятиме підвищенню рівня довіри між Україною та Польщею за допомогою укріплення існуючих та розбудови нових «культурних мостів».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.