×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

То сквер чи автозаправка?

Голова фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Телішевський вимагає в Андрія Садового припинити маніпуляції з реалізацією проекту «Облаштування громадського простору в сквері на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської».

У своєму депутатському звернені, озвученому на пленарному засіданні сесії міськради, Ігор Телішевський зазначив наступне:

– Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету міста», – саме цими словами зустрічає платформа громадського бюджету усіх львів’ян, які зголошуються проголосувати за ті чи інші цікаві ініціативи.

На превеликий жаль, реальність реалізації проектів громадського бюджету наводить зовсім інші факти. Так, до прикладу, мешканці Франківського району міста активно голосували та підтримували громадський проект «Облаштування громадського простору в сквері на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської». Проект переміг! Однак, з легкої руки чиновників різного рівня Львівської міської ради, чиняться всілякі перепони із реалізації проекту.

Управління архітектури та урбаністики є замовником розроблення детального плану території, яка включає у себе сквер. Однак, замість цього проектує заправний комплекс.

Мешканці мікрорайону обурені такими діями міських урядників та вимагають припинити тиск та перепони у реалізації проекту.

Звертаюсь до Вас з вимогою припинити маніпуляції щодо території скверу та надати доручення у стислі терміни підготувати усі необхідні документи для реалізації проекту громадського бюджету «Облаштування громадського простору в сквері на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.