Версія для друку

Нацполіція, прокуратура і СБУ доповідатимуть депутатам про розслідування кримінальних справ за подіями зими 2014 року

У четвер, 14 лютого, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати першим питання порядку денного заслухають інформацію від ГУ Національної поліції у Львівській області, прокуратури Львівської області та управління Служби безпеки України у Львівській області про хід розслідування кримінальних справ, відкритих за результатами подій Революції Гідності взимку 2014 року.

Керівництво правоохоронних органів закликали із доповіддю на сесію ЛМР у відповідь на депутатський запит керівника фракції «Народний контроль» Валерія Веремчука, який він озвучив 24 січня.

«Мій запит стосується широкого переліку подій, які взимку 2014 року відбувалися у Львові. Йдеться не лише про Ніч гніву. Це і перешкоджання виїзду активістів до Києва, спроби зачищення Євромайдану, вибухи на базі тодішнього «Беркуту». Питань багато.

Нагадаю, що вже тоді і серед активістів, і серед правоохоронців була інформація, що безлади, наголошую, саме безлади, а не протести проти дій тодішнього режиму, намагалися спровокувати спеціально завезені до Львова невідомі особи. Однак, хто це був, хто їх привіз, і чи були вони взагалі – невідомо і донині. Сподіваюся, що нарешті – через п’ять років  – отримаємо відповіді на ці питання, а правоохоронці продемонструють бажання притягнути винуватців до відповідальності», – коментує Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.