×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Цього місяця оголосять тендер на проект альтернативної дороги з Рясного до Левандівки

У лютому буде оголошено тендер на створення проектно-кошторисної документації будівництва альтернативної дороги з Рясного, що сполучить вулиці Шевченка та Суботівську.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Михайло Дідух за результатами робочої наради із керівником Департаменту житлового господарства та інфраструктури Іриною Маруняк

«У лютому відбудеться оголошення тендеру на проектні роботи дороги з Рясного. Паралельно триватиме розробка проекту тунелю. Завершення проектних робіт орієнтовно заплановане на серпень-вересень», – розповів Михайло Дідух.

Також на нараді запропонували змінити кількість смуг на вулиці Шевченка під час її реконструкції, розглянути можливість відведення транспорту в бічні вулиці для зменшення його потоку в центральну частину міста. 

«До кінця лютого маємо отримати готову візуалізацію ділянки від моста на вулиці Ковча до Левандівської», – додав Михайло Дідух.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.