×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ольга Посипанко пропонує передбачити кошти на виготовлення проекту ремонту хідників, зовнішнього освітлення та заїзду до ЛМДКЛ на вул. П. Орлика

Депутат ЛМР Ольга Посипанко звернулась до в.о. міського голови Геннадія Васьківа щодо передбачення коштів на виготовлення проекту ремонту хідників, зовнішнього освітлення та заїзду до ЛМДКЛ на вул. П. Орлика

«У 2018 році Шевченківська районна адміністрація замовила проект реконструкції вул. П. Орлика, реалізація якого дасть можливість вирішити інфраструктурні проблеми Львівської міської дитячої клінічної лікарні (ремонт дорожнього покриття вулиці П. Орлика, облаштування паркомісць, звільнення дороги для вільного проїзду карет швидкої допомоги, курсування автобуса №46 тощо).

Поряд з цим, залишається невирішеною проблема ремонту хідників (орієнтовно 150-200м) та частини дороги (заїзд), що веде безпосередньо до лікарні, а також зовнішнього освітлення. Стан хідників гостро аварійний, права сторона взагалі відсутня, асфальтне покриття на лівій стороні під впливом часу зсунулось, утворились великі перепади. Пересуватись по таких хідниках з дітьми важко та небезпечно. Щодня тисячі відвідувачів з дітьми та персонал користуються цими хідниками, а дорогою – карети швидкої допомоги та автомобілі, які привозять найменших пацієнтів до лікарні. Стан зовнішнього освітлення у такому ж стані», - зазначає депутат ЛМР Ольга Посипанко.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.