×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

"Сподіваюсь, що депутати Львівської обласної ради також приймуть правильне рішення щодо приміщення на вул. Короленка, 7"

Здається, лише вчора ми робили річні підсумки і зустрічали Новий рік, а вже сьогодні – маємо цілий місяць нової роботи і нових реалізацій. Про перші підсумки січня 2019 ділиться депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» - Оксана Рубай, яка відома своєю активною соціальною діяльністю:

  • Велику нішу в роботі з незахищеними верствами населення, зокрема, дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування, займають церковні інституції. Центр Опіки Сиріт при УГКЦ працює з дітьми та підлітками і дбає про них вже багато років. Їх локація є і в Гарнізонному Храмі, так би мовити, їх офіс. Але загалом вони працюють з усіма потребуючими міста. І зокрема вони займають приміщення колишнього інтернату на вулиці Короленка, 7. Так, приміщення в дуже поганому стані – воно не на балансі міста. І область 25 жовтня минулого року прийняла рішення виставити це приміщення на аукціон і продати. Звісно, знайшовся одразу добродій, який виявив бажання і готовність придбати таку будівлю в центрі міста. Центр Опіки Сирітства були вражені: «Як? Ми тут займаємось дітьми! Ми шукаємо кошти, аби відремонтувати приміщення. І не тільки приміщення, а територію поруч – тут колись був спортивний майданчик і було б чудово, якби ми його відновили, і на його території займалися спортом. Наша хлопці-сироти уже мають добрі спортивні здобутки на різноманітних змаганнях, якими ми дуже пишаємося!» Центр звернувся до нас по допомогу. Відповідно, спочатку я зверталася від імені міської ради, але не була почута - обласна рада з аукціону приміщення не зняла… Але вчора,  на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради, було виставлено два важливих питання на порядок денний: по-перше, звернення самої громади: було зібрано понад 700 голосів, необхідних для петиції. І це було розглянуто і підтримано. А, по-друге, самі депутати – і мої колеги з «Самопомочі», і з інших фракцій – разом висловилися за спільне звернення до колег з області, аби залишити це приміщення для потреб дітей-сиріт і церкви, яка ними опікується. Будівлю можна залишити для них в оренді, або – передати на баланс міста, і тоді ми зможемо на безоплатній основі надати її в користування Центру Опіки.

Тішуся, що нам вдалося об’єднати зусилля і за ініціативи депутатів «Самопомочі» ми зареєстрували проект-рішення про зміну до рішення про аукціон, аби процедура була запущена. Усі депутати підтримали і проголосували «За». Тепер воно скероване до наших колег в обласній раді. Сподіваюсь, вони також приймуть правильне рішення. Не думала, що саме чергове засідання обласної ради я тепер чекатиму з таким нетерпінням. Сподіваюсь, наступного тижня ми почуємо добрі новини!

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.