×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Свободівець Тарас Гупало поскаржився на роботу «Гарячої лінії міста»

Під час сесії ЛМР свободівець Тарас Гупало подав звернення з вимогою нормалізувати роботу «Гарячої лінії міста».

Очевидно, що позитивний та перспективний інструмент для отримання реального зворотнього зв’язку від мешканців міста перетворили на ручну рекламну сторінку, де невідомі особи на власний розсуд модерують скарги людей, вибірково видаляють чи дають дозволи на опублікування таких скарг та не забезпечують. Більш того, досі невідомо, які конкретно посадові особи Львівської міської ради відповідальні за ведення цієї сторінки та за якими затвердженими правилами вони її адмініструють. 

«До мене звертаються мешканці міста з численними скаргами на адміністрування групи «Гаряча лінія міста Львова» у соціальній мережі Facebook. Неодноразово люди скаржаться на те, що їхні зауваження, пропозиції та інші звернення вибірково не допускають до обговорення у групі, впродовж тривалого часу не надають відповідей по суті звернення чи надають відповіді абсолютно неправдиві» - пояснив депутат-свободівець.

У своєму запиті Тарас Гупало вимагав відзвітувати щодо посадових осіб, які відповідальні за ведення Facebook-сторінки «Гаряча лінія міста Львова», структурний підрозділ виконавчого органу, до якого вони належать, розмір оплати їхньої праці за 2018 рік та розмір фінансування видатків на обслуговування адміністрування вказаної Facebook-сторінки.

  Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.