×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Свободівець Тарас Гупало вимагає негайно збільшити фінансування на ремонт доріг

Під час чергового пленарного засідання Львівської міськради свободівець Тарас Гупало подав звернення з вимогою негайно ліквідувати пошкоджені ділянки доріг у місті.

Від початку зимового періоду і до сьогодні гостроаварійні ями з’явились на більшості магістральних та міжквартальних доріг. Щодня вони спричиняють небезпечні ситуації для водіїв та пішоходів, зумовлюють збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, нанесення збитків власникам транспортних засобів та, подекуди, і серйозну небезпеку для життя і здоров’я людей.

«До мене масово звертаються львів’яни зі скаргами на жахливий стан дорожнього покриття на вулицях нашого міста. Мене дуже дивує відсутність реакції з боку відповідальних за це виконавчих органів міської ради – фактично, ремонтні роботи ведуть поодиноко та в масштабах, що не вирішують критичної проблеми львівських доріг» - пояснив депутат Тарас Гупало.

У своєму запиті свободівець вимагав додаткового виділити на поточні ремонти вулиць по 15 мільйонів гривень на кожен район міста та винести їх на розгляд чергового пленарного засідання міської ради.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.