×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

За нашими пропозиціями, відкориговано ряснянські маршрути №12, 30, – Дідух

14 січня виконком Львівської міської ради затвердив зміни до двох міських маршрутів, що мають курсувати у напрямку мікрорайону Рясне – №12 та №30.

Як розповів депутат ЛМР з фракції «Народний контроль» Михайло Дідух, ці два маршрути кілька років були так званими «примарами», тому ще навесні він запропонував відкоригувати їх, щоб зробити вигідними перевізникам і зручними для мешканців Рясного. Зокрема, прокласти маршрут №12 таким чином, аби ряснянці отримали прямий доїзд до Львівської обласної лікарні швидкої допомоги на вул. Миколайчука, дитячої лікарні на вул. П. Орлика та АС-2.

«Те, що маршрути потребують змін, показав і конкурс перевізників. На 12-ий і 30-ий не знайшлося жодного охочого. Тож врешті виконком затвердив коригування маршрутів із врахуванням пропозицій, які напрацював із активними мешканцями Рясного. Тепер на маршрути оголосять повторний конкурс. Імовірно, що  №12 і 30 обслуговуватиме комунальне АТП-1», – пояснив депутат.

За ухваленими змінами, маршрут №12 курсуватиме сполученням Рясне-2 (вул. Величковського) – АС-2 (ринок «Торпедо»), а №30 – Рясне-1-Новий Львів (вул. П.Мирного).

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.