×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує про роботу за 2018 рік депутат від фракціїї БПП «Солідарність» у ЛМР Юрій Моравецький - голова комісії з питань землекористування ЛМР

Депутат від фракції БПП «Солідарність» у ЛМР Юрій Моравецький - голова комісії з питань землекористування ЛМР  прозвітував про те, що у 2018 році було виконано багато робіт у його окрузі.

Зокрема, у подвір’ї будинку № 85 на вул. Коновальця: замощена бруківка, підрізані дерева, а незабаром облаштують дитячий майданчик.

Окрім того, з ініціативи депутата проведено поточний ремонт вулиць Гіпсової, Ожешка, Кременецької. Облаштовано подвір’я на вул. Конотопська, 4. Відремонтовано балкон у житловому будинку на вулиці Гіпсовій.

«Франківська районна адміністрація реагує на мої депутатські запити. Мешканці району в основному задоволені нашою роботою. Ми плануємо на наступний рік зробити ще більше», - наголошує депутат фракції БПП «Солідарність».

Також багато часу Юрій Моравецький приділяє промоції велоспорту у м. Львові та області, очолюючи Львівську обласну федерацію велоспорту.