×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує про роботу за 2018 рік депутатка від фракції «Об’єднання Самопоміч» Паньків Христина Володимирівна

Виборчий округ № 47.

Заступник голови постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту

Народилася 4 лютого 1987 року в м. Івано-Франківськ.

 

Освіта:  Вища. 2004-2015рр. навчання у Національному університеті «Львівська Політехніка», інститут енергетики та систем керування (бакалаврат, магістратура, аспірантура).

 

Професійна діяльність: З 2015 р. і донині – приватний підприємець;

З 2013 р. і донині – Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, провідний спеціаліст;

2013-2014 рр.– Національний університет «Львівська Політехніка», асистент кафедри «Охорона праці»;

2012-2013 рр. – Львівська обласна державна адміністрація, заступник начальника відділу молодіжної політики управління сім’ї та молоді.

2008-2009 рр.– студентський мер Львова, радник міського голови з питань студентського самоврядування.

 

 

- Скільки прийомів громадян проведено у 2018 році?

 

Кількість прийомів: 10

Кількість мешканців що звернулися: 79

 

 • З якими питання звертаються найчастіше?
 1. питання матеріальної допомоги;
 2. житлово-комунальні питання (якість обслуговування ЛКП);
 3. скасування заборгованості через неякісне надання послуг комунальними службами або надміру нарахованих коштів, в більшості випадків це стосується питання теплопостачання;
 4. питання відновлення/покращення благоустрою біля житлових будинків;
 5. допомога у створенні ОСББ;
 6. врегулювання питання щодо безпеки на дорогах

 

 • Які проблеми вдалось вирішити?

 

 1. Врегульовано питання належного отримання повідомлень про вартість електроенергії для мешканців округу.
 2. Вдалось вирішити питання недопущення отруєння чадним газом самотньої жінки похилого віку.
 3. Завдяки тому, що на усіх прийомах та зустрічах з мешканцями присутній помічник депутата– юрист - надано десятки безкоштовних юридичних консультації.
 4. Отримано позитивні відповіді на депутатські запити від районних адміністрацій і ними ж вже проведено роботи щодо усунення проблем мешканців Львова, а саме: ремонт дахів, формування та обрізка дерев, заміна вікон у під’їздах, встановлення перил у під’їзді для безпечного пересування людей з інвалідністю,  ямковий ремонт вулиці Остроградських, відновлення дорожнього покриття на вулиці Кастелівка.

 

 

 • Скільки виїздів і куди було здійснено?

 

 1. Виїзд на зустріч з мешканцями вулиці Остроградських
 2. Виїзд на стадіон на вул. Кастелівка
 3. Виїзди в помешкання жительки округу щодо отруєння випарами газу разом із профільною комісією ЛМР та ЛКП (3 рази).
 4. Виїзд спільно із заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР та представниками районної адміністрації на вул. К.Мікльоша щодо встановлення засобів заспокоєння руху транспорту (подано депутатський запит, очікується рішення профільної комісії).
 5. Виїзд спільно із заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР на вул. Стрийську для огляду проблемних світлофорів, через некоректну роботу яких трапляються численні аварії (подано депутатський запит, отримано позитивне рішення профільної комісії щодо встановлення лівих стрілок поворотів на вищезгаданих світлофорах).
 6. Виїзд у Стрийський парк на зустріч з керівництвом парку та ініціативною групою мешканців щодо обговорення питання відновлення зруйнованої альтанки (скеровано депутатське звернення на міського голову Львова, отримано позитивну відповідь).
 7. Під час одного з прийомів мешканців було проведено незапланований виїзд на вул. Стрийську до місця, де відсутнє належне облаштування зупинки громадського транспорту (за результатами виїзду було скероване відповідне звернення до міського голови Львова та вже отримано позитивну відповідь).