×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» не голосуватиме за бюджет кабінетних домовленостей

Про це на позачерговій сесії Львівської міської ради заявив голова фракції УКРОП у ЛМР Ігор Телішевський.

«Ми б охоче проголосували за бюджет розвитку міста, - наголосив він. - Але те, що ми сьогодні розглядаємо у сесійній залі, аж ніяк не є бюджетом розвитку. Це - бюджет кабінетних домовленостей!»

Ігор Телішевський висловив обурення з приводу того, що документ, який сьогодні виносять на голосування, був оприлюднений лише учора ввечері о 19.00. Крім того, не проводились консультації із громадськістю, не витримано бюджетну резолюцію.

Депутат-укропівець також поставив кілька незручних запитань мерові міста, на які не отримав відповіді. Зокрема, Ігор Телішевський поцікавився, чому в бюджеті розвитку міста не закладені кошти на початок будівництва садочку, школи та доріг по вул. Малоголосківській. Він наголосив, що немає бюджетної стрічки про продовження дороги від вул. Наукової до Ряшівської, хоча на одному з пленарних засідань депутати прийняли ухвали на основі електронної петиції «Збудувати продовження дороги від вул. Ряшівської (р-н Патона) біля Львівського аеропорту до вул. Наукової».

«Зважаючи на численні порушення і відкриті питання, ми не можемо голосувати за такий бюджет розвитку Львова! »- підвів підсумок Ігор Телішевський.

Інший депутат-укропівець, Любомир Босаневич, запропонував перенести розгляд бюджету розвитку міста на наступну сесію, щоб доопрацювати його і врахувати всі зауваження. Втім, більшість депутатів ЛМР на цю пропозицію не пристала.

«Це дивно, адже «Об'єднання Самопоміч» в інших областях не голосує за бюджет, якщо не дотримана процедура його прийняття на різних відповідних етапах, - зауважив Любомир Босаневич. - Але у Львові все навпаки. Для «Самопомочі» це вже стає традицією».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.