×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Василишин Олег Михайлович, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» звітує про роботу за 2018 рік

Виборчий округ № 34.

Член постійної комісії із питань фінансів та планування бюджету

Народився 4 липня 1969 року в с. Ромашівка Чортківського району Тернопільської області.

Освіта: Вища. У 1996 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Облік і аудит».

Професійна діяльність:

Львівська обласна дирекція «Укргазбанку», директор.

2001-2009 – ВАТ СКБ «Дністер», заступник начальника відділу нових технологій, заступник начальника управління розвитку, в. о. керуючого Вінницькою філією, заступник голови правління, директор-операційного департаменту, член правління банку;

1999 - 2001– Львівська філія АБ «Євроцентр», провідний економіст, начальник відділу кредитування та цінних паперів, керуючий відділенням;

1996 – 1999  – Новольвівське відділення «Промінвестбанк», економіст, провідний економіст

 

Що  планував зробити у 2018 році?

Збільшити фінансування програми молодіжного житлового кредитування для отримання житла учасниками АТО, сімей в яких є особи з інвалідністю, переселенців та сімей які потребують покращення житлових умов.

Запровадити програму з покращення житлових умов проживання сімей, які виховують дітей з інвалідністю.

Запровадити програму підтримки батьків та дітей з особливими потребами безпосередньо з пологового будинку

Проведення ремонтних робіт хідників на вул. В. Великого

Проведення ремонтних робіт хідників  на вул. Скрипника

Проведення ремонтних робіт хідників на вул. Освицького

Заміна вікон в СШ№13 на нові енергоефективні

Заміна вікон в Дитячому будинку № 1 (м. Львів, вул. Таджицька)

З початку року проведено понад 20 прийомів громадян. Основні запити - це надання матеріальної допомоги.

 

  1. Що і як вдалося зреалізувати? Хто чи що допомагає?

Ініційовано та проведено зустріч з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та комітетом ВРУ з питань будівництва,містобудування і житлово-комунального господарства. На спільній зустрічі учасникам проведено презентацію щодо необхідності збільшення фінансування програми молодіжного житлового кредитування для отримання житла учасниками АТО, сімей в яких є особи з інвалідністю, переселенців та сімей які потребують покращення житлових умов. За результатом зустрічі запропоновано передбачити в Державному бюджеті на 2019 рік збільшення фінансування, а також підготовлено звернення щодо збільшення фінансування з місцевого бюджету м. Львова. Додатково надіслані звернення депутатам ВРУ різних політичних фракцій щодо підтримки відновлення Державної програми кредитування житла під 3% річних та/або збільшення фінансування програми молодіжного житлового кредитування для отримання житла учасниками АТО, сімей в яких є особи з інвалідністю, переселенців та сімей які потребують покращення житлових умов.

Підготовлене звернення до голови Франківської РА, щодо проведення ремонту хідників на вул. В. Великого.

Підготовлене звернення до голови Сихівської районної адміністрації, щодо проведення ремонту хідників на вул. Скрипника, та вул. Освицького.

Підготовлено звернення до ЛМР, щодо заміни вікон в СШ№13. Додатково проводиться пошук альтернативних джерел фінансування заміни вікон.

Підготовлено звернення до голови Личаківської РА, щодо влаштування металевого бар’єрного (дорожнього) огородження на вул. Зеленій 85-89.

Підготовлено звернення до Сихівської РА щодо збору та переробки повалених дерев у «Сихівському лісі» на вул. Гната Хоткевича.

Зроблений ремонт дорожнього покриття по вул. Вернадського згідно звернення до голови Сихівської РА.

Проведення роз’яснювальної роботи для ОСББ щодо програм енергоефективності.

Ініційовано надання УКАРГАЗБАНК благодійної допомоги в розмірі понад 400 тис грн дитячому будинку №1 (м. Львів, вул. Таджицька). Що в результаті дозволило встановити нових вікон та дверей в дитячому будинку

Організовано закупівлю подарунків дітям з багатодітних сімей Сихівського району до дня св. Миколая.

 

  1. Що не вдалося і чому? Хто чи що заважає?

Відновити Державну програму кредитування Доступного житла під 3% річних, збільшення фінансування з Державного бюджету програми молодіжного житлового кредитування. Потрібне фінансування з Державного бюджету на 2019 рік, але цих коштів не передбачено. Потрібне рішення Уряду щодо відновлення Державної програми Доступного житла під 3% річних та фінансування молодіжного житлового кредитування.

Запровадити програму з покращення житлових умов проживання сімей, які виховують дітей з інвалідністю  – відсутність фінансування

Запровадити програму підтримки батьків та дітей з особливими потребами безпосередньо з пологового будинку – відсутність підготовлених кадрів та фінансування.

Замінити вікна в СШ№13 – відсутність фінансування

 

  1. Чим я найбільше пишаюсь у 2018 році? Що зробило мене щасливим ?

Вдалось замінити частину вікон та дверей в Дитячому будинку №1 без використання коштів з бюджету м. Львова - залучивши благодійну допомогу АБ УКРГАЗБАНК на суму понад 400 тис. грн.

 

  1. Що найважливіше потрібно мені зробити у 2019?

Переконати депутатів ВРУ та уряд в доцільності відновлення Державної програми кредитування доступного житла під 3% річних та виділення фінансування програми  молодіжного житлового кредитування, що дозволить забезпечити житлом учасників АТО, сімей у складі яких є особи з інвалідністю, переселенців та осіб що потребують покращення житлових умов

Впровадження програми часткової компенсації вартості житла для сімей що виховують дітей з інвалідністю у м. Львові.

Збільшити фінансування міської програми із забезпечення житлом молодих сімей.

Продовження заміни вікон в Дитячому будинку№1 (м. Львів, вул. Таджицька), а також заміна вікон в СШ№13 за рахунок коштів благодійників, грандів та мікропроектів.

Впровадити еко-проекти у м. Львові, що дозволять зменшити викиди СО2 та зменшити витрати комунальних закладів на оплату за газ та електроенергію.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.