×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Про роботу за 2018 рік звітує Пундор Андрій Зіновійович, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч»

Виборчий округ № 37

Народився 26 лютого 1987 року в м. Львові.

Освіта:

У 2004 році із золотою медаллю закінчив СЗШ №98 м. Львова. 2004-2009 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, економічний факультет, спеціальність «Фінанси», диплом з відзнакою, 2014 р. – Львівська бізнес-школа при Українському католицькому університеті, навчальний модуль «Smart city».

Професійна діяльність:

З 2009 р. і донині – Комунальна Установа Інститут міста, керівник програми стратегія;

2013-2015 рр.– місцевий координатор проекту розвитку туристичної інфраструктури «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна на 2007 – 2013 роки.

2008-2009 рр. – ДЛФ ВАТ «Кредобанк», спеціаліст відділу мікрокредитування.

 Є членом ЛМГО «Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості». Сертифікований тренер зі стратегічного планування Іnternational Republican Institute (IRI).

 

Багато очікувань не було. Лише кілька, але надзвичайно важливих:

Продовження Громадського бюджету (я є співавтором Положення і членом робочої групи), внесені зміни змінили якість проектів на краще – навіть ті самі освітні проекти стали креативними та інноваційними

Почалась робота з облаштування медіатеки і мейкерспейсу на Сихові. До нового року всі ремонтні роботи не вдається завершити,  тому відкриття - в наступному, 2019.

Заклали гроші на облаштування парку Івана Павла ІІ, але роботи так і не почались, бо довго тривали коригування до проекту і експертиза.

Продовжилась Програма підтримки талановитої молоді (я є співавтором) і вона працює)

Нова черга облаштування хідників (все йде за планом). Вже зараз бачу, що до 2020 року на окрузі всі хідники гіршої якості будуть перемощені.

Облаштування пішохідної алеї вул. Хуторівка – вул. Зубрівська. Проект готовий, трохи довго робився і узгоджувався, але головне, що  в листопаді  почались  роботи. Будемо закладати гроші на наступний рік і завершувати.

Чим  найбільше пишаюсь у 2018 році? Що зробило мене щасливим ?

Те, що цього року я з колегами зреалізував проект Стратегія «Львів дружній до дитини і молоді».

Що найважливіше потрібно зробити у 2019?

Почати роботу по проектно-кошторисній документації площі Довженка.

Продовжити висадку дерев вздовж трамвайної гілки на Сихові.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.